İLETİŞİM

0850 224 52 51

Teknopark Ankara Teknoloji Geliştirme Bölgesi 1/116 3/B Yenimahalle / ANKARA

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Bize Yazın

Copyright @ 2019 - ALPGEN Robotics

ALPGEN Robotics Mühendislik ve Elektronik Sistemler Sanayi

Güneş Enerjisi Santrali ( GES ) Kurulumu

Çatı Üzeri GES

ALPGEN Mühendislik olarak; fabrikalarınızda, tesislerinizde, konutlarınızda mevcut enerji giderlerinizi düşürerek kısa vadede amortisman sağlayan üstün teknolojili solar çözümler sunmaktayız.

  • Projelendirme sürecinin ilk adımında deneyimli ekiplerimiz, santral kurulacak alana ait tüm teknik verileri yerinde toplayarak projelendirme safhası için eksiksiz keşif çalışmasını tamamlar.

  • Kurulum yapılacak alana özel olarak, son teknoloji yazılımlar yardımıyla Güneş Enerji Santrali simülasyonları solar paneller ve tüm sistem ekipmanları ile beraber oluşturularak üretim, verim, kayıp, amortisman gibi teknik sonuçlardan oluşan sistem projesi deneyimli tasarım ekiplerimizce sizlere sunulur.

  • Fizibilite ve projeler sonucunda santrale özel solar panel türleri belirlenir.

  • Tecrübeli mühendis ve teknik ekiplerimizce inşaat ve konstrüksiyon çalışmaları yapılarak santral alanı kuruluma hazır hale getirilir ve nihayetinde santral kurulumu eksiksiz olarak gerçekleştirilir.

Zemin Üzeri GES

ALPGEN Mühendislik olarak; tarım sektöründe sulama ve diğer ihtiyaçlara özel solar çözümler geliştirerek, çiftçilerimize üstün teknoloji ürünlerimizle ekonomik ve yüksek verimli sistemler sunmaktayız.

Tarımsal faaliyet giderleri arasında en büyük paya sahip olan sulama kaynaklı enerji giderleri, üstün teknolojili solar panellerimiz sayesinde asgari düzeylere çekilmekte veya tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Solar pompa destekli sulama çözümlerimiz için arazilerinizde keşif çalışmasıyla başlayıp deneyimli ekiplerimizce projelendirme sonrası üretimler gerçekleştiriyoruz. Arazilerinize özel üretilen sistemlerimiz, tecrübeli ekiplerimiz tarafından eksiksiz olarak kurulmaktadır. Santralin uzaktan rutin raporlama, ekipman periyodik bakımları ve hata çözümleri, arıza müdahaleleri ve yedek parça desteği uzman ekiplerimizce müşterilerimize Bakım/İşletme kapsamında sunulmaktadır.

Mevzuatlar