750TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
 

Şartlar & Koşullar & İadeler

Kullanım Şartları

www.alpgenrobotics.com  websitesine girmeniz veya www.alpgenrobotics.com websitesinde ki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. 

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Alpgen Robotics Teknoloji AŞ. sorumlu değildir. Alpgen Robotics, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 

Alpgen Robotics, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. 
Alpgen Robotics, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 

Bu internet sitesi Alpgen Robotics'in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Alpgen Robotics, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. 

Alpgen Robotics bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Alpgen Robotics markası ve diğer markalar,www.alpgenrobotics.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Alpgen Robotics'in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır. 

Havale veya EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, sipariş toplam tutarının Alpgen Robotics'in banka hesaplarına ulaştığının görüldüğü tarihtir. Havale veya EFT yoluyla verilen, ancak 1 hafta içerisinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilmektedir. 

Alpgen Robotics, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.


Kargo ve Teslimat 

+ Kargolama süreci nasıl işliyor?

- Hafta içi 15:00 ve hafta sonu 12:00'den önce verilen siparişler onaylanması durumunda aynı gün kargoya verilmektedir. Saat 15:00'den sonra onaylanan siparişler ertesi gün içerisinde kargoya verilmektedir. Cumartesi 12:00'den sonra onaylanan siparişler ise Pazartesi/Sonraki ilk iş günü kargolanmaktadır.

+ Ücretsiz kargo hizmetiniz var mı?

- 750TL ve üzeri siparişleriniz tarafımızca ücretsiz kargo olarak gönderilmektedir. 

+ Hangi kargo firmaları ile çalışmaktasınız?

- Ürünlerimizi PTT Kargo,Yurtiçi, Sürat ve DHL ile göndermekteyiz.

+Fatura nasıl gönderiliyor?

- Ürünlerin faturaları kutularının içerisinde yer almaktadır. Ayrıca sipariş verirkenki mail adresinize de gönderilmektedir.

+ Siparişim hasarlı bir şekilde elime ulaştı. Ne yapabilirim?

-  Aldığınız ürün "hasarlı" yada ambalajı "deforme" ise bunun için "Kargo Hasar Tespit Tutanağı" gerekmektedir. Aksi taktirde ürününüz için yapacağınız hasar bildirimi kabul edilmeyecektir. Ürününüzü teslim alırken ürünü kontrol etmenizi ve üründe fark edebileceğiniz bir hasar olup olmadığını kargo görevlisi yanında tespit etmenizi özellikle tavsiye ederiz.

İade ve Değişim Hakkında

+ Ürünü nasıl iade edebilirim?

- Satın aldığınız ürünü , kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde "ALPGEN Robotics Teknoloji A.Ş." adına , "Teknopark Ankara İvedikOSB Mah. 2224. Cad. 1/116 BÜZ32 Yenimahalle/ANKARA" adresine aşıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürüne ait var ise, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir. İade kargo masrafları kullanıcıya aittir. İade gerçekleştirmek istediğinizde info@alpgenrobotics.com adresine bilgilendirme maili atarak işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

+ İade şartları nelerdir?

- İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

  • Ambalajlı ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

  •  Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihimali olan ürünlerin iadesi mümkün değildir.

  • Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen mallar, tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar, süreli yayınlar, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar için cayma hakkı kullanılamaz.

+ İade Süreci nasıl işliyor?

- Ürününüz www.alpgenrobotics.com tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı, aksesuarları, faturası kontrol edilecektir. İade edeceğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş  olduğu iade faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV ) düzenlenmelidir.

İade işleminin onaylanması durumunda, iade başvurusundaki tercihiniz doğrultusunda 5 iş günü içinde "ürün bedeli" tarafınıza geri ödenecektir.

İadenizin iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise ilgili ürün, adresinize alıcı ödemeli kargo ile gönderilecektir. Ürününüzün durumu mail veya cep telefonu ile bilgilendirilecektir.

+ Yanlış gönderilen ürünü nasıl bildirmeliyim?

- Siparişini verdiğiniz ürün yerine faturanızda yazan ve koliden çıkan ürün birbiri ile aynı değilse ürününüzle ilgili yaşadığınız sorunları, ürünün elinize geçmesinden itibaren 14 gün içerisinde tarafımıza mail ile (info@alpgenrobotics.com) başvurabilirsiniz. Ürününüz www.alpgenrobotics.com tarafından incelenerek durumu analiz edilir ve yanlışlık var ise durumu düzelterek doğru ürünün kullanıcıya iletimini gerçekleştirilir.