200TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
 

Ürünlerimiz için hazırladığımız

ÖRNEK PROJE UYGULAMALARI

Eğlenceli içerik ve tanıtımlar için

YouTube Kanalımızı Takip Edin

DEVAM EDEN PROJELERİMİZE

DESTEK VERMEK İSTER MİSİNİZ?

SPACE BOARD

SpaceBoard güneş sistemini temsil eden
robotik kodlama setidir. Birbirinden farklı 8 adet
takıp çıkarılabilen sensörü sayesinde kodlamayı çocuklar için eğlenceli hale getirir

Detaylar

CATBOT

CatBot, Catduio için tasarlanmış robot setidir
Sumo Robot Modu | Forklift Modu | Robot Kol Modu
Sayesinde farklı robotlar tasarlayıp yarışabilirsiniz

Detaylar

XBOARD

XBoard tümleşik yapısı sayesinde robotlarınıza renk katabilir. Üzerinde bulunan birçok sensör ile çok amaçlı robotlar tasarlayarak kodlama öğrenebilirsiniz

Detaylar

Alpgen Robotics ürünleri çok iyi. Kullanımı kolay.Özellikle yeni başlayanlar için çok kullanışlı.Robotik kodlama için kesinlikle Alpgen Robotics diyorum.Bir öğretmen olarak başka ürünlerde denedim. Özellikle sınıf içi etkinliklerde Alpgen Robotics ürünleri tercih ediyorum.

Mustafa ÖZÇETİN - Mathematics Lecturer

İlkokul 4.sınıf öğrencilerimle Kar Board ile keyifli uygulamalar yapabiliyoruz. Breadboard’un kartın üzerinde olması ilkokul grubu için avantaj oluyor. Ders içinde uygulama yaparken zamandan kazanmış oluyoruz. Joyboard ile anaokulunda yani 4-5 ve 6 yaş gruplarında kolaylıkla kullanılabilecek bir karttır. İletken madde, yalıtkan madde nedir, diye öğretebildiğimiz, çeşitli etkinlikler de kullanabildiğimiz kullanımı kolay bir karttır. Matematik, Uzay Bilimi gibi derslerimde yaratıcı bir materyal haline geliyor.

Ayşen TAŞTEPE - Information Technologies Teacher - (Efe Private College)

Catduino ile öğrencilerimle farklı çalışmalar yapabiliyorum. Kartın şekli öğrencilerimin dikkatini çekiyor. Bu sayede derse olan ilgileri artıyor. Kartı bir an önce kodlamak istiyorlar. Catduino’nun çeşitli sensörleri de karta uygun olarak tasarlanmış. Sensörlerin kartı bile 6 yaş grubu için inanılmaz ilgi çekici oluyor. Bu yaş grubunda ise mobil uygulama sayesinde çocuklar Catduino verilen görevi yapabiliyorlar.

Melike DORUK - I.T. Teacher (Private Çankaya Campus College)

Robotum Bilişim teknolojileri olarak Alpgen Robotics tarafından geliştirilen elektronik eğitim setlerini robotik kodlama derslerinde kullanıyoruz. Eğitime entegre edilmeleri aynı zamanda yarışmalar için gerekli altyapının oluşturmasının yanında gerekli elektronik donanım ihtiyacını da önemli ölçüde karşılamaktadır.

Dr.Yücel TEKİN – CEO - Robotum Information Technologies

İlkokul düzeyinde akıllı cihaz tasarımı temeli oluşturmak için JoyBord, SpaceBoard ve Karboard kartları pratik ve müfredat geliştirmeye uygundur. Tüm ürünlerin global blok kodlama ortamları ile uyumlu çalışması önemli bir katma değerdir.

Prof.Dr. Hafize KESER

Geliştirilen robotik kodlama eğitim setleri incelendiğinde, yaş ve eğitim kademelerine uygun tasarımların yapıldığı görülmektedir. Özellikle 21. Yüzyıl öğrenenlerine yönelik kazanımlar noktasında eğitim ortamlarına olumlu katkı sağlayabilecek tasarımlar olduğunu söylemek mümkün gözükmektedir.

Doç. Dr. Levent ÇETİNKAYA - Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Alanı Öğretim Üyesi

Algoritmik düşünce yapısını aşıladığımız, yapay zeka ve robotik konularında çocuklarımızı bugünden geleceğe hazırlamaya başladığımız günlerde tasarımları ve eğitim setleri ile yolumuzu eğlenceli kıldığı için Alpgen Robotics takımına ve Alper Bey' e teşekkürlerimi iletiyorum.

Kamer Öykü AŞIK - Teacher, Electrical and Electronics Engineer

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile mutlu müşteriler

Hızlı Kargo

Saat 11.00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda

%100 Güvenli Alışveriş

Alışverişleriniz SSL Sertifikası ile korunmaktadır

Teknik Destek

Ürünler ile ilgili her türlü sorun için ulaşabileceğiniz teknik destek ekibi